درباره ما

معرفی کنترل و پردازش هوشمند

شرکت کنترل و پردازش هوشمند در سال 1385 در زمینه طراحی، تولید، ساخت و مونتاژ سیستم های اتوماسیون صنعتی تاسیس شد. عمده فعالیت این شرکت اجرای پروژه های صنعتی با محور "کنترل و ابزار دقیق "طی بیش از یک دهه فعالیت در حوزه های مختلف صنعت همچون صنایع نفت وگاز، پالایشگاه و پتروشیمی، آب و فاضلاب، صنایع نیروگاهی، صنایع تولیدی، داروسازی، صنایع غذایی و اتوماسیون کارخانجات تولیدی قابل تفکیک می باشد.

اجرای شمار زیادی از پروژه ها در لایه های مختلف صنعت، ضمن کسب و ارتقا دانش و تجربه عملی این شرکت در صنایع مختلف، مجموعه را با نیاز های متداول در هر یک از صنایع آشنا نموده و در پی آن ارتقا و بهبود کیفی خدمات را برای این شرکت همراه داشته است. شرکت مهندسی کنترل و پردازش هوشمند به پشتوانه بیش از یک دهه فعالیت در زمینه اجرای پروژه های صنعتی در حوزه های متفاوت  صنعتی ، بهره گیری از رویکرد مدیریتی نوین و دانش محور در کنار به کارکیری از کارشناسان متخصص به عنوان نماینده رسمی کمپانی S+S در ایران،  آماده ارائه خدمات جامعی در زمینه مهندسی محصولات این شرکت به شرح زیر می باشد:

 ارائه خدمات مشاوره در فاز طراحی

 تهیه پیشنهادات فنی پروژه

 تهیه لیست جنس در پروزه ها

 مهندسی خرید و تامین کالا

 ارائه خدمات مهندسی در نصب و راه اندازی

  نظارت بر اجرا

 آموزش مهندسی و راهبری پروزه

 پشتیبانی فنی

 ارائه خدمات تعمیرات و نگهداری

 خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات 

پشت سر گذاشتن مراحل ممیزی و اخذ استاندارهای مدیریتی ISO   از جمله دستاوردهای این شرکت میباشد که با تکیه بر آن کیفیت اجرای خدمات فنی و مهندسی خود را از لحاظ کیفی تضمین می نماید.

 

معرفی S+S

کمپانی SPLUSS از سال 2000 میلادی در شهر نورمبرگ آلمان تاسیس و فعالیت خود را در زمینه ساخت و تولید سنسورهای متداول صنعتی آغاز کرد. امروز با گذشت تقریبی دو دهه از شروع فعالیت این شرکت ، طیف وسیعی از محصولات مورد نیاز صنعتی در سبد تولیدات این کمپانی وجود دارد. بخشی از تولیدات این شرکت ضمن دریافت گواهی ثبت اختراع ار مراجع علمی پس از پشت سر گذاشتن مطالعات دقیق آزمایشگاهی به عنوان یک تکنولوژی جدید در بحث سنسورها وارد چرخه تولید این کمپانی اروپایی شده است .صادرات به بیش از نیمی از کشور های جهان از جمله شواهدی است که دلالت بر کیفیت بی نقص تولیدات این کمپانی می نماید. در نمای زیر برخی از مزایای قابل توجه سنسور های تولید شده توسط این کمپانی نشان داده شده است .اجرای پروژه های متفاوت با برخی از معتبرترین شرکت های بین المللی همچون ب ام و یا آدیداس از جمله فعالیت های این شرکت می باشد .